Oblicz ilość kostki granitowej

Oblicz ile potrzebujesz i zamów lub zapytaj o cenę

Przelicznik kostki granitowej

Produkt
liczba m2 do wybrukowania
ilość potrzebnych ton

kostka granitowa

4/6cm
wydajność: 7,8 [m2/tona]
7/9cm
wydajność: 5,5 [m2/tona]
8/11cm
wydajność: 4,8 [m2/tona]
15/17cm
wydajność: 2,9 [m2/tona]

Zapytaj o szczegóły

Klienci decydujący się na zamówienie kostki brukowej granitowej często nie wiedzą, ile faktycznie jej potrzebują. Dlatego przygotowaliśmy wygodny kalkulator, dzięki któremu łatwiej określą, ile ton surowca będą musieli zamówić, co łatwiej pozwoli oszacować cenę zamówienia. Czytelny i łatwy w obsłudze przelicznik kostki granitowej pokazuje, jaka jest jej wydajność z tony oraz, po podaniu wielkości powierzchni do wybrukowania, oblicza potrzebną ilość materiału.

Należy mieć na uwadze, że kalkulator kostki brukowej granitowej podaje jedynie wartość orientacyjną. Warto zawsze wziąć lekki zapas, co stanowi gwarancję, że nie zabraknie bruku do ułożenia nawierzchni.

Zamów dokładnie tyle kostki, ile potrzebujesz

Warto zauważyć, że im mniejsza kostka granitowa, tym większa wydajność z tony. Wszystko ze względu na ogólny gabaryt poszczególnych brył. Największe z nich mogą ważyć nawet około 10 kg. Tym samym cena za m2, jaką ma kostka granitowa o wymiarach 4/6, może być ponad dwukrotnie niższa niż w przypadku tych o wymiarze 15/17.

W razie pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym zespołem. Gwarantujemy, że w firmie MAR-GRANIT zamówicie kostkę brukową w najlepszej cenie.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 661 953 294

stworzenie i obsługa strony www