Granit czarny (Szwed)


Granit czarny (Szwed) - Producent kostki granitowej MAR-GRANIT

Dwa optymalne rozmiary. Surowołupana forma. Intensywna czerń. Granitowa kostka brukowa Szwed pozwoli Ci stworzyć nie tylko bardzo wytrzymały, lecz także atrakcyjny wizualnie podjazd, ścieżkę w ogrodzie lub obrzeże. Doskonale sprawdzi się również w ogólnodostępnej przestrzeni na skwerach, w parkach bądź jako ciąg pieszo-jezdny czy też plac przed budynkami użyteczności publicznej. Ciemne, jednolite wybarwienie świetnie wpisze się w przestrzenie zarówno o nowoczesnej, jak i bardziej tradycyjnej architekturze. Niepowtarzalny efekt zapewnia także łączona z innymi proponowanymi przez nas kolorami.

Czarny granit Szwed – kostka brukowa na miarę Twoich potrzeb!

Zapomnij o zwykłej betonowej kostce brukowej. Czarny granit Szwed nada otoczeniu zdecydowanie bardziej eleganckiego charakteru, bez strat na wytrzymałości, trwałości czy funkcjonalności. Poza tym w przeciwieństwie do wypełnionych żwirem paneli z PVC czy nieestetycznych betonowych płyt ażurowych stworzy dużo bardziej przyjazną przestrzeń. Docenią ją jednak nie tylko panie chodzące na wysokich obcasach, lecz także - w przypadku terenów firmowych – pracownicy idący z różnego typu wózkami czy innym sprzętem na kółkach. Co równie istotne nasz produkt cechuje duża odporność na ścieranie, a także na wilgoć oraz działanie promieni UV.

Zaaranżuj przestrzeń z czarną, granitową kostką brukową (Szwed)

Wybierając ten kolor masz pewność, że będzie on współgrał zarówno z budynkiem, jak również otaczającą go zielenią. Bez względu na kolor elewacji czy ogrodzenia, jak również bez względu na gatunek zasadzone na danym terenie drzew, krzewów i innych roślin. Czarny granit Szwed to kostka brukowa równie dobrze wyglądająca samodzielnie co w zestawieniu z kamieniem w innych kolorach. Dzięki temu pozwala on tworzyć niezwykle oryginalne nawierzchnie, wyróżniające się kolorystyką, a także ciekawą formą. Rozmiar i kształt naszych wyrobów pozwalają tworzyć niemalże dowolne wzory, zgodnie z Twoim własnym pomysłem czy też koncepcją zlecającego Ci daną pracę inwestora.

To nie wszystko! Zrealizujemy zamówienie indywidulane według Twoich oczekiwań.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 661 953 294


Oblicz i sprawdź cenę


stworzenie i obsługa strony www