Oferta produktów z granitu


Zobacz co oferujemy i skontaktuj się jeśli chcesz zrealizować indywidualne zamówienie

Producent kostki granitowej i elementów granitowych

Naszą ofertę kierujemy do klientów szukających sprawdzonych materiałów budowlanych, a także kamieni dekoracyjnych. Wieloletnie doświadczenie w branży, a także zatrudnieni specjaliści sprawili, że doskonale wiemy jakie materiały są najlepsze i do czego się sprawdzą. Jako producent kostki granitowej i elementów granitowych chętnie odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy co wybrać.

Wszystkie materiały pozyskiwane są z kopalni w Strzegomiu, dzięki czemu charakteryzuje je trwałość i wytrzymałość. Cechy te sprawiają, że doskonale nadają się one do brukowania chodników, podjazdów, ale także do aranżacji ogrodów. Elementy granitowe są również odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, głównie dlatego, że mają niską nasiąkliwość i nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieni UV.

Producent kostki granitowej – oferta

Doskonale wiemy, że kostka cieszy się ogromną popularnością i jest wykorzystywana na wiele sposobów. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, oferujemy ją w kilku różnych kolorach – tradycyjnych czarnym i szarym, a także tych bardziej oryginalnych – czerwonym i szaro-rudym. Szeroka gama barw sprawia, że każdy znajdzie model w odpowiednim kolorze, który dobrze będzie się komponował z resztą posesji. Natomiast jeśli szukasz drobnego kruszywa, np. do dekoracji ścieżek i krzewów najlepiej sprawdzi się kamień ogrodowy.

Jako producent kostki granitowej i elementów granitowych do współpracy zapraszamy firmy działające w branży kamieniarskiej, zajmujące się aranżacją budynków, ale również centra ogrodowe, hurtownie materiałów budowlanych oraz klientów indywidualnych. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz wizyty w naszej siedzibie w Dobromierzu. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego też oferujemy jedynie wysokiej jakości materiały, które odpowiednio zabezpieczamy, tak aby nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią kostkę lub kruszywo granitowe, z pomocą których wykonasz wymarzone aranżacje!

kostka granitowa

Kostka
granitowa

Produkujemy kostkę granitową surowołupaną we wszystkich standardowych formatach od 4/6cm do 15/17cm.

Kolory:
- szary
- szaro-rudy
- czerwony (Vanga)
- czarny (Szwed)

więcej

kamień murowy

Kamień
murowy

Wszystkie typowe rozmiary do zastosowań w budownictwie i architekturze ogrodowej.

Przykładowe wymiary:
- 10x20x40cm
- 20x20x40cm
- 30x30x120cm
- 40x40x120cm
- buce 50x50x120cm

więcej

palisada ogrodowa

Granit
do ogrodu

Granitowe elementy architektury ogrodowej w dowolnych kolorach i wymiarach:

- palisady
- oporniki
- płyty chodnikowe
- elementy dekoracyjne


więcej

To nie wszystko! Zrealizujemy zamówienie indywidulane według Twoich oczekiwań.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 661 953 294


Oblicz i sprawdź cenę


stworzenie i obsługa strony www