Granit do ogrodu

Palisady granitowe, oporniki, krawężniki, płyty chodnikowe surowołupane

Wyroby granitowe do ogrodu

Jeśli chcesz mieć miejsce, w którym będziesz wypoczywać w ciepłe letnie wieczory, to świetnie się składa. Jako producent kostki granitowej oferujemy szeroki wybór materiałów budowlanych, które pozwolą Ci stworzyć dekoracje do ogrodu. Wśród dostępnych produktów znajdziesz palisady w dwóch różnych rozmiarach – 10x10x30 cm lub 10x10x40 cm, a także oporniki, krawężniki i płyty chodnikowe. Co więcej, na indywidualne zamówienie klienta możemy wykonać także element architektury ogrodowej w dowolnym kolorze (szarym, czarnym, szaro-rudym lub czerwonym) oraz rozmiarze.

Kostka granitowa doskonale sprawdza się jako podłoże ścieżek i podjazdów, głównie ze względu na to, że jest odporna na ścieranie oraz różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Natomiast jeśli chcesz w prosty i szybki sposób ułożyć trakt pieszy w swoim ogrodzie, to najlepszym wyborem będą płyty chodnikowe. Gotowe krawężniki pozwolą odpowiednio wykończyć podjazdy i ścieżki i sprawią, że stworzysz spójną całość, która doskonale będzie się komponować z domem i resztą posesji.

Dlaczego warto wybrać granit do ogrodu?


Przede wszystkim dlatego, że ma on wiele zalet, a największą z nich jest duża wytrzymałość. Elementy granitowe doskonale prezentują się zarówno na tarasie, jak i jako element architektury. Surowiec ten jest odporny również na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, dlatego też stanowi inwestycję na lata. Jednak to nie jedyna zaleta granitu, ponieważ można poddawać go także obróbce, np. piaskowania, płomieniowania, szlifowania, szczotkowania, a także polerowania. Płomieniowanie pozwala uzyskać chropowatą i szorstką powierzchnię, która doskonale sprawdzi się na podjeździe lub schodach, ponieważ jest antypoślizgowa.

Różnorodność


Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, dlatego też nasze realizacje możemy stworzyć z granitu w dowolnym kolorze. Takie rozwiązanie stanowi ogromne udogodnienie dla kupujących, ponieważ mogą oni otrzymać surowiec, który idealnie wpasuje się w kolorystykę domu i ogrodu. Co więcej, to także doskonały sposób na uzyskanie oryginalnej i niepowtarzalnej realizacji, która z pewnością wyróżni Twój ogród na tle innych posesji.

Porządek


Dzięki dostępnym w naszym asortymencie elementom granitowym nie tylko pięknie ozdobisz swój ogród, ale również zadbasz o porządek. Oferowane przez nas palisady, które dostępne są w dwóch rozmiarach (10x10x30 oraz 10x10x40 cm) pozwalają w prosty i szybki sposób tworzyć podwyższone rabaty i grządki, a także obrzeża trawników. Ich zastosowanie nie tylko ułatwia prace porządkowe w ogrodzie, ale sprawia również, że wygląda on bardzo estetycznie. Palisady granitowe są mrozoodporne i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu doskonale pełnią swoją funkcję w ogrodzie. A co więcej, możesz zamówić je w wielu różnych kolorach i samodzielnie stworzyć wymarzoną aranżację.

Co oferujemy?


Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że doskonale wiemy jakie rozwiązanie najlepiej się sprawdzi w danym ogrodzie. Dlatego też chętnie pomagamy naszym Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań. Już kilka zdjęć przydomowego terenu lub innej strefy zielonej, którą chcesz zagospodarować wystarczy, żebyśmy doradzili Ci na co najlepiej się zdecydować.

Wykonujemy elementy architektury ogrodowej na specjalne życzenie klienta w dowolnych wymiarach i kolorach.

Zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz!

Dostępne kolory granitu:

szary

granit szary

szaro
-rudy
granit szaro-rudy

czerwony
(Vanga)
granit czerwony vanga

czarny
(Szwed)
granit czarny szwed

To nie wszystko! Zrealizujemy zamówienie indywidulane według Twoich oczekiwań.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 661 953 294

stworzenie i obsługa strony www