Granit czerwony (Vanga)


Granit czerwony (Vanga) - Producent kostki granitowej MAR-GRANIT

Propozycja dla miłośników niebanalnych rozwiązań przestrzennych! Kostka granitowa w wariancie Vanga to doskonały sposób na to, by nadać przestrzeni wokół domu unikalnego charakteru, który przywodzi na myśl czerwone piaski południowoamerykańskiej pustyni. Barwa tego kamienia bez wątpienia stanowi jeden z głównych powodów jego popularności wśród klientów, choć z pewnością nie należy również zapominać o niezwykle korzystnych parametrach fizycznych. Świetny wybór, który doskonale uzupełni każdy rodzaj elewacji budynku.

Granit czerwony w najlepszym wydaniu - postaw na kostkę w odsłonie Vanga!

Choć może nie tak uniwersalna jak nieco bardziej stonowane czernie i szarości, czerwona kostka granitowa stanowi doskonałą bazę dla estetycznych, a przy tym nierzadko zaskakujących kompozycji kolorystycznych w obrębie całej przestrzeni wokół naszego domu. Naturalnym wyborem są tutaj elewacje i ogrodzenia utrzymane w nieco ciemniejszej tonacji — przede wszystkim szarości — choć beże, brązy oraz różne wersje bieli także zdadzą egzamin.

W kwestii parametrów czysto technicznych, ciężko o propozycję bardziej wytrzymałą i przyjazną w eksploatacji. Ta grupa kamieni odznacza się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, nie inaczej jest także w przypadku modelu Venga. Duża tolerancja na ścieranie, wahania temperatury, wilgoć oraz promienie UV to znaki rozpoznawcze tego typu materiałów. Dzięki temu decydując się na prezentowane rozwiązanie zyskujemy pewność, że nasz podjazd, parking, chodnik czy też taras pozostaną atrakcyjne i estetyczne przez wiele kolejnych lat.

Venga - kostka granitowa w kolorze czerwonym

Na naszej stronie internetowej zawarte zostały wszelkie informacje na temat dostępnych rozmiarów i wariantów kostki granitowej. Poza czerwonym modelem Venga nasza oferta obejmuje także szereg innych odcieni, tak aby trafić w gusta możliwie najszerszego grona klientów. Zachęcamy również do odkrywania pozostałych propozycji wchodzących w skład naszego asortymentu, a przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — zapraszamy do kontaktu.


To nie wszystko! Zrealizujemy zamówienie indywidulane według Twoich oczekiwań.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 661 953 294


Oblicz i sprawdź cenę


stworzenie i obsługa strony www