Granit szaro-rudy


Granit szaro-rudy - Producent kostki granitowej MAR-GRANIT

To naprawdę wyjątkowy materiał, który sprawdzi się na podjazdach czy też ścieżkach zarówno przy klasycznie zaprojektowanych obiektach, jak również w otoczeniu nowoczesnych budynków oraz terenów zielonych. Szaro-ruda kostka granitowa zachwyca ziarnistą strukturą typową dla tego kamienia naturalnego, przez którą niejako przenikają w nieregularny sposób nieco rdzawe odcienie. Ze względu na swój wyjątkowo dekoracyjny charakter sama w sobie stanowi już intrygującą ozdobę prywatnej posesji czy też terenów wokół obiektów publicznych.

Szaro-ruda kostka granitowa od Mar-Granit

Połączenie tych dwóch barw oraz całego spektrum ich odcieni sprawia, że jest to bardzo ciepły w odbiorze materiał, który świetnie współgra z kolorystyką typową dla nowoczesnych zabudowań, jak również z klasycznymi projektami, w których dominuje kolor ceglasty czy też różne odcienie żółtego. Poza tym szaro-ruda kostka granitowa doskonale odnajdzie się w aranżacjach, w których istotną rolę odgrywa naturalne drewno bądź jego imitacje.

Dzięki nieregularnemu wybarwieniu proponowany przez nas kamień pozwala stworzyć prawdziwie niepowtarzalne struktury, swym wyglądem przypominające mozaikę. Każdy jej pojedynczy element będzie jedyny w swoim rodzaju, co tylko podkreśli indywidualny charakter nieruchomości. Poza tym nieregularne wybarwienie z rdzawymi elementami sprawia ponadto, że jest to również niezwykle praktyczny kolor. Różnego typu zabrudzenia, w tym piasek nanoszony na podjazd na kołach samochodu, będzie naprawdę trudny do zauważenia.

Szaro-ruda kostka granitowa jako element większej kompozycji

Kamień w tym kolorze będzie bardzo dobrym wyborem nie tylko, jeśli zdecydujemy się na wybrukowanie nim całego podjazdu lub ścieżki. Świetnie komponuje się on również z innymi oferowanymi przez nas kolorami, w tym chociażby z kolorem czarnym (Szwed). Szaro-ruda kostka granitowa z naszej oferty pozwoli więc stworzyć w ogrodzie lub innych częściach posesji naprawdę nietuzinkowe kompozycje, które będą zachwycać oryginalnym wyglądem.


To nie wszystko! Zrealizujemy zamówienie indywidulane według Twoich oczekiwań.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 661 953 294


Oblicz i sprawdź cenę


stworzenie i obsługa strony www